O tom, aké výhody elektronické cenovky prinášajú, sme vám už hovorili. Šetria náklady na pracovnú silu a papier, odstraňujú chybovosť a ceny sú vďaka nim vždy aktuálne a správne uvedené. Ak už ste sa rozhodli aj vy pre elektronické cenovky a rozmýšľate nad ich zavedením do vašich predajní, tak vám radi ukážeme, aká je inštalácia a manipulácia s nimi jednoduchá!

Elektronické cenovky sú osádzané do líšt, ktoré zabraňujú ich odcudzeniu. Keďže sú displeje vysoko odolné, nemusíte mať strach, že vám ich niekto po náraze košíkom zdemoluje. Vďaka ochrannému sklíčku sa im nič nestane.

Veľa našich zákazníkov má obavy, že im elektronické cenovky a systémy potrebné na ich riadenie zaberú veľa miesta. Opak je však pravdou. Na predajňu totiž umiestňujeme len elektronické cenovky a tzv. gateway (komunikátor), ktorý slúži na prenos informácií do cenovky. Všetko ostatné riadime na diaľku, a preto nie je potrebné mať na predajni žiaden fyzický server. 

Prvotné párovanie elektronických cenoviek je veľmi jednoduché. Pomocou skenera ľahko spárujete elektronickú cenovku s požadovaným tovarom. Ceny sa na displejoch zobrazia za pár sekúnd. Presvedčte sa vo videu:

Celá inštalácia trvá len niekoľko hodín, čo závisí od veľkosti predajne. Po nasadení si už elektronické cenovky nevyžadujú žiadnu špeciálnu starostlivosť. Neváhajte a nasaďte elektronické cenovky do vašich prevádzok ešte dnes!