Možno si viacerí z vás kladú otázku, ako čo najviac využiť funkcionalitu elektronických cenoviek. Odpoveď je „jednoducho“. Keďže vývoj elektronických cenoviek stále pokračuje, radi Vám predstavíme používanie tlačidiel na cenovkách, ktoré pomáhajú rovnako zamestnancom aj zamestnávateľom.

Naše elektronické cenovky majú až 7 pamäťových stránok, ktoré sa dajú ľahko ovládať aj pomocou voľne programovateľných tlačidiel.

Na pamäťových stránkach vie zákazník zobraziť logo svojej prevádzky, a to napríklad pri tovare, ktorý je dočasne nedostupný alebo vypredaný, alebo sa namiesto loga použijú informácie o dostupnosti tovaru. Cenovka tak zostane na svojom mieste a zákazník vie, v akom stave sa produkt nachádza.

Zamestnanci maloobchodných prevádzok si vedia taktiež overiť stav skladových zásob vybraného tovaru. Pomocou tlačidiel sa dostanú k informáciám, ktoré hľadajú. 

Ďalšou z možností využitia tlačidiel na cenovke je tzv. happy hour. Túto možnosť využívajú zamestnanci na zmenu ceny po určitej hodine. Väčšinou sú to prevažne večerné hodiny pred zavretím prevádzky. Jednoducho si vopred pripravia požadované zobrazenie a pri zmene ceny ho ľahko a rýchlo prepnú.

Pamäťové stránky teda majú rôznorodé využitie a slúžia hlavne na uľahčenie práce v obchodných prevádzkach. Preto neváhajte a využite elektronické cenovky ešte dnes, a to so všetkým, čo ponúkajú.