Možno sa väčšina z vás zamýšľa nad tým, kde a ako umiestniť a uchopiť do svojej prevádzky elektronické cenovky. Ako firma však ponúkame široké portfólio upevnení, vďaka ktorým dokážeme umiestniť elektronické cenovky na akékoľvek miesta v prevádzkach.

Najčastejšie sa používajú klasické lištové uchytenia, kde sú elektronické cenovky pevne uchytené a ľahko čitateľné.

V elektro príslušenstve, ale aj pri tovare, ktorý nie je umiestnený priamo v regáli, uvidíte najčastejšie tzv. hákovky. Informácie na cenovke vďaka nim pekne vyniknú, a taktiež aj samotný produkt.

Pri tovare, ktorý je umiestnený v priestore alebo na paletových pozíciách (tzv. akciové zóny), používajú naši klienti možnosť závesného systému minitrack.

Na označenie mäsa, mäsových výrobkov a syrov sú u našich zákazníkov obľúbené kovové stojančeky, na ktorých sa používajú rôzne veľkosti elektronických cenoviek. 

Niektorí naši zákazníci prispôsobujú pri modernizácii svojich predajní elektronickým cenovkám aj nábytok, a to tak, že ich vložia priamo do stola.

Vďaka rôznym typom uchytenia, ktoré naša spoločnosť ponúka, sa nemusíte obávať toho, kam elektronické cenovky umiestnite a ako ich uchytíte. Radi Vám s tým pomôžeme a poskytneme bližšie informácie. Ďakujeme, že nás sledujete.