V dnešnej dobe ponúkajú jednotlivé prevádzky obrovské množstvo tovaru, z ktorého si je ťažko vybrať. Väčšina z nás ale má svoj obľúbený produkt, ktorý sa medzi toľkým sortimentom často stráca. Jednoduchým riešením pre zákazníkov, ale aj zamestnancov sú práve elektronické cenovky s LED indikátormi.

Spoločnosť NAY Elektrodom sa rozhodla využiť efektivitu našich elektronických cenoviek a doplniť svoje predajne aj o samoobslužné riešenie. Vďaka kiosku a LED indikátorom zabudovaných v cenovkách už zákazníci nemusia hľadať svoj obľúbený tovar po celej prevádzke. Jednoducho si na displeji zvolia požadované parametre produktu a za pomoci našej aplikácie, ktorá je prepojená so systémom elektronických cenoviek, sa im ich vybraný tovar sám rozbliká. Pozrite si viac v našom videu:

Okrem predajní s elektronikou sa dá multifunkčnosť elektronických cenoviek využiť pri vyhľadávaní akéhokoľvek sortimentu v rôznych druhoch prevádzok. Ďalším našim riešením je tzv. vínny kiosk. Funguje na rovnakom princípe, a to tak, že si zákazník na displeji zvolí požadované vlastnosti vína, ktoré mu vyhovujú. Následne sa mu rozblikajú len cenovky s jeho preferovaným výberom.

Vyhľadávanie tovaru pomocou LED indikátorov na cenovke neprináša benefity len pre zákazníkov. Zamestnanci sa vďaka tomu môžu venovať v prevádzkam iným povinnostiam a zákazník sa jednoducho obslúži bez ich pomoci.

Uľahčite si svoju prácu a zvoľte si komfortné a bezobslužné riešenie do vašich prevádzok aj vy!