Na trhu je niekoľko spoločností, ktoré sa zaoberajú vývojom elektronických cenoviek. My sa však spoliehame na viac než dvadsaťročné skúsenosti nášho výrobcu elektronických displejov, ktoré ponúkajú to najlepšie, čo na trhu nájdete. Vďaka veľkému množstvu funkcií dokážete veľmi rýchlo a jednoducho zefektívniť procesy vo vašich prevádzkach. 

V poradí už tretia generácia ESL vám ponúka jedinečný systém až s desaťnásobnou rýchlosťou aktualizácie údajov v porovnaní s konkurenčnými modelmi. Za jednu hodinu dokážeme prekresliť jedným komunikačným bodom až 45-tisíc elektronických cenoviek. Vaši zamestnanci tak už nemusia viac tráviť hodiny tlačením a vymieňaním stoviek či tisícok papierových cenoviek a kontrolovať to, či sú údaje na cenovke správne prekreslené a za akú dobu. 

Veľkou výhodou našich elektronických cenoviek je tiež až dvojnásobná výdrž batérie oproti konkurencii. Okrem toho majú ESL v sebe zabudované blikajúce LED svetlo, ktoré slúži na lepšiu identifikáciu tovaru v regáli. Zamestnanci tak hľadaný tovar nájdu oveľa jednoduchšie. 

Najnovšej generácii nechýba ani vysoké rozlíšenie, v dôsledku čoho dokážeme na cenovke zobraziť všetky potrebné a dôležité informácie.