Moderná doba využívajúca vo veľkej miere technológie si vyžaduje veľa skúseností, ktoré sme ako firma v priebehu rokov aj získali. Naučili sme sa, že nie je dôležité si technológiu len kúpiť, ale vedieť ju aj správne prevádzkovať. Vďaka tomu sme sa stali jednotkou na slovenskom a českom trhu.

Chcete vedieť v akom stave sú vaše elektronické cenovky v každom okamihu? Pre nás to nie je žiadny problém. Vieme totiž, ako mať elektronické cenovky neustále pod kontrolou, dokážeme monitorovať, či pracujú správne, či zobrazujú to, čo tvrdí systém, ale aj či pracujú všetky do jednej.

Možnosť mať elektronické cenovky s vlastným korporátnym brandom nemá každý, no my ich vieme pre vás zabezpečiť. Zaoberáme sa taktiež využitím LED indikátorov či pamäťových stránok cenoviek, čo predstavuje istú funkcionalitu aj pre marketingovú podporu.

Na predajňu inštalujeme len Access Pointelektronické cenovky. Využívame teda už existujúcu infraštruktúru bez potreby budovania novej. Našim zákazníkom tak zjednodušujeme ich prácu.

Už viac ako 10 rokov práce s elektronickými cenovkami nás naučilo aj to, ako zabrániť nežiadúcej migrácií cenoviek medzi obchodníkmi. Je to veľmi jednoduché – naše cenovky môžu mať v sebe zabudovaný ochranný prvok, vďaka čomu je každá elektronická cenovka jedinečná.

Chcete mať aj vy elektronické cenovky vo vašich prevádzkach? Sme vám k dispozícii. Neváhajte a zavolajte nám. Radi vám poskytneme všetky informácie. Ďakujeme, že nás sledujete!