Aj napriek tomu, že sú elektronické cenovky na trhu už niekoľko rokov, sa ich technológia a funkcionalita neustále vyvíja a napreduje. Elektronické cenovky už v dnešnej dobe ponúkajú obrovské možnosti, vďaka ktorým sa z nich stal skvelý pomocník a nielen zobrazovač cien. Pomocou nich a nášho vlastného softvéru NOV ESL Solution dokážete vášmu personálu ušetriť čas a zákazníkom zasa zatraktívniť nakupovanie. A práve v oddeleniach s mäsom, mäsovými výrobkami, lahôdkami či syrmi dokážete ich funkcionalitu využiť naplno. Presvedčte sa sami, aké je to jednoduché!

Naši zákazníci využívajú v obslužných pultoch kombináciu dvoch cenoviek umiestnených na dizajnovom nerezovom stojančeku. Jedna cenovka je určená pre zákazníka a slúži mu na zobrazenie ceny a všetkých potrebných informácií o produkte. Druhá cenovka je otočená smerom k obsluhe, aby si pomocou nej jednoducho vedela skontrolovať názov či kód tovaru, o ktorý má zákazník záujem.

Cenovka určená pre obsluhu je štandardne vo veľkosti 1,6". Na zobrazenie ceny pre zákazníka sa využívajú elektronické cenovky vo viacerých veľkostiach, v závislosti od preferencie a požiadaviek.

Coop Jednota Galanta si zvolila do oddelenia mäsa, mäsových výrobkov a syrov na zobrazenie ceny cenovku vo veľkosti 2,9" a cenovku pre obsluhu v rozmere 1,6".

V Coop Jednota Nitra zasa nájdete v oddelení obslužných pultov kombináciu cenoviek vo veľkosti 1,6" pre obsluhu a 4,2" pre zákazníka.

Rovnakú veľkosť cenoviek, teda kombináciu 1,6" a 4,2", využíva aj náš zákazník Jednota, spotřební družstvo České Budějovice. 

Albert Česká republika si zvolil na zobrazenie ceny pre zákazníka v obslužných pultoch taktiež cenovku v rozmere 4,2", no pre obsluhu si vybral väčšiu variantu, a to konkrétne veľkosť 2,6".

Keďže naše elektronické cenovky majú aj ochranný faktor IP67, čiže sú vode odolné aj prachu vzdorné, zamestnanci práve v tomto oddelení dokážu veľmi jednoducho zabezpečiť, aby boli cenovky vždy čisté. A navyše sa v chladiacich boxoch nerosia.

Výborné uplatnenie nachádzajú elektronické cenovky v obslužných pultoch aj pri kontrole dátumu spotreby potravín. Vďaka našej aplikácii, ktorá je na to určená, zabezpečíte, že vaše potraviny budú vždy čerstvé. Kombináciou elektronických cenoviek a našej aplikácie tak dokážete zamedziť plytvaniu vašimi potravinami. Viac v našom videu:

Neváhajte s nasadením elektronických cenoviek a kontaktujte nás ešte dnes!