Elektronické cenovky nachádzajú svoje uplatnenie už takmer vo všetkých segmentoch maloobchodného predaja. Napriek tomu, že sa zo začiatku využívali najmä v potravinových prevádzkach, ich v súčasnosti vieme implementovať aj do obchodov s textilom či obuvou. Vďaka špeciálnym uchyteniam zákazník nerozozná papierovú cenovku od tej elektronickej a vám naopak práve elektronické cenovky zefektívnia vašu prácu.

Aktualizácia papierových cenoviek oberá zamestnancov o čas a energiu. Keďže elektronické cenovky sú prepojené s obchodným systémom zákazníka, všetky zmeny sa na cenovke zobrazia automaticky. Okrem toho môže byť systém elektronických cenoviek prepojený aj s e-shopovým riešením, vďaka čomu budú ceny v online obchode zhodné s tými na predajni.

Rovnako ako papierové cenovky, aj elektronické cenovky sa pripevňujú na textil rovnakým spôsobom. Zároveň zlepšujú a zefektívňujú množstvo operácií v obchode a sú ekologickou alternatívou.

Pre obchody s módnymi odevmi využívame taktiež tzv. Smart Item Label. Ide o špeciálne navrhnutú elektronickú cenovku, ktorá sa ľahko pripája k módnym doplnkom a ponúka možnosti RFID, ochrany proti krádeži a správy zásob pre jednoduchšie a optimalizované fungovanie obchodu.

Vďaka možnostiam, ktoré elektronická cenovka ponúka, na nej viete zobraziť aj QR kód či cenovku rozblikať pomocou LED indikátora. Umožnite svojim zákazníkom získať väčší pôžitok z nakupovania a využívajte elektronické cenovky vo svojich obchodoch s odevmi aj vy.