Viacero našich zákazníkov si myslelo, že elektronické cenovky majú využitie iba vo vybraných segmentoch, no opak je pravdou. Elektronické cenovky je naozaj možné využívať vo všetkých druhoch prevádzok bez rozdielu.

Elektronické cenovky disponujú zaujímavými technológiami, ktoré pomáhajú predajcom aj zákazníkom pri ich nákupe.

Jednou z takýchto technológií je QR kód, ktorý zákazníkovi umožňuje získať ďalšie informácie o danom produkte. Vďaka vysokému rozlíšeniu elektronických cenoviek nie je problém zobraziť QR kód ani na cenovke najmenšej veľkosti.

Bezkontaktnú komunikáciu dopĺňa NFC (bezdotykové spojenie, ktoré umožňuje výmenu dát medzi zariadeniami), cez ktoré môžete rovnako ako aj s QR kódom zobraziť ďalšie informácie o produkte na mobilnom zariadení zákazníka.

Legislatíva CZ/SK retailu vyžaduje zobrazenie rôznych informácií o produkte, čím sa líši od zahraničného trhu. Príkladom sú mäsové produkty (krajina pôvodu, chov) alebo ovocie a zelenina (krajina pôvodu, odroda). Tieto informácie sú legislatívne vyžadované a naše elektronické cenovky ich zvládnu bezproblémovo zobraziť

Československý obchodník ma veľmi komplikované zadanie pre vizuály cenoviek. Práve z toho dôvodu poskytujeme zákazníkom layouty, ktoré sú vytvorené prispôsobené ich požiadavkám.

Aj vďaka týmto vlastnostiam sú elektronické cenovky tá správna voľba pre váš obchod a zážitok z nákupu pre vašich zákazníkov.