V dnešnej dobe, kedy maloobchodné prevádzky ponúkajú veľké množstvo tovaru, je niekedy naozaj náročné zabezpečiť ich čerstvosť. S naším riešením je to ale hračka. Nielenže vám pomôžeme znížiť plytvanie predávaných potravín, ale vám aj celý proces kontroly urýchlime. . 

Všetko, čo potrebujete na efektívnu kontrolu čerstvosti vašich potravín, sú len elektronické cenovkymobilný terminál od spoločnosti Zebra. Najskôr si zadáme na mobilnom termináli presný dátum a čas rozbalenia tovarudátum jeho spotreby. Cenovka dátum zaeviduje a my si tak jeho spotrebu vieme neskôr jednoducho skontrolovať. 

Keď chceme zistiť, ktorému tovaru sa blíži koniec spotreby, veľmi jednoducho si na mobilnom termináli zadáme kontrolovaný časový interval. Následne sa nám pomocou LED indikátora rozblikajú len tie elektronické cenovky, ktoré vyhovujú nami zvolenému časovému intervalu. Zároveň vieme pomocou viacerých farieb LED indikátorov rozlíšiť, ktorý tovar je čerstvý, ktorému sa blíži dátum spotreby ku koncu a ktorý je už po dátume spotreby

Toto riešenie využíva vo svojich prevádzkach aj náš zákazník COOP Jednota Slovensko. Viac vo videu:

 

S nami budú vaše čerstvé potraviny vždy čerstvé. Pokiaľ chcete zistiť viac informácií, budeme radi, ak nás budete kontaktovať!